Click to order
Total: 
Если хотите продолжить покупку, то просто закройте окно. Товар сохранится в корзине.
Імʼя
Email
Телефон
Ремонт та викуп старих Манометрів
Компанія ТОВ "АЛЬФАПРИЛАД" хоче допомогти маленьким та великим підприємствам заощадити кошти на купівлю нових манометрів, тому нами було прийнято рішення відкрити новий напрямок діяльності - ремонт та викуп старих приладів.

Ремонт манометрів, дозволить заощадити кошти на купівлю нових до 50% і відповідно ми будемо гарантувати якість та роботу приладу.

Ми готові купити манометр в Києві та інших міст України будь-якого виробництва. Головне, щоб був не пошкоджений штуцер та корпус приладу (подряпини допустимі). В майбутньому ми зможемо відремонтувати манометри та реалізовувати їх як відновлені за зниженою ціною та з відповідною гарантією.

Напишіть нам на пошту або зателефонуйте.

Сьогодні в нашій країні війна. Це сильно вплинуло на життя всіх людей. Але всім нам необхідно продовжувати працювати, забезпечувати економічну стійкість України.

Зараз всі підприємства намагаються відновити свою діяльність і ми розуміємо, що стаття витрат завжди впливає на рентабельність продукту і дохід підприємства в цілому. Якщо є можливість заощадити кошти за рахунок оптимізації витрат, то це треба робити.

Деталі послуги ремонту манометрів або викупу можна дізнатися за допомогою електронної пошти або просто заповнити форму для зворотного зв'язку.
Три вагомі причини
Ми щодня наполегливо працюємо над якістю своєї роботи, щоб кожна ваша зароблена гривня була заощаджена
Заощаджуємо гроші
Ремонт манометра може заощадити до 50% на купівлі нового.
Якість ремонту
Всі відремонтовані манометри будуть як нові, відповідати всім технічним вимогам та закону "Про метрологію та метрологічну діяльність".
Підтримка
Вам не треба чекати дні, а той неділі на відповідь. Ми пропонуємо Вам професійну консультацію нашого спеціаліста, який швидко надасть базові варіанти ремонту та їх вартість.
Як це працює?
1
Ми прийняли ваше звернення
Бажано відправити на пошту або в Telegram/Viber фото та опис манометрів, які хочете відремонтувати або продати нам.
2
Оцінка вартості ремонту або продажу манометрів
Візуально ми можемо оцінити лише зовнішній вигляд приладів, а технічний стан лише при діагностиці манометрів. Тому на даному етапі вартість буде орієнтовною.
3
Передача манометрів в наші руки
Ви можете відправити манометри перевізником "Нова Пошта". Ми отримаємо манометри та зможемо оцінити технічний стан. Після цього Ви отримаєте фактичну вартість ремонту або продажу манометрів.
4
Оплата за ремонт або викуп
Оплату за послуги ремонту Ви зможете здійснити як фізична особа через будь-який додаток банку шляхом переказу на розрахунковий рахунок підприємства, або як юридична особа здійснити оплату за рахунком.

Продати старі манометри Ви можете через сервіс "Нової Пошти" - накладений платіж.
5
Ремонт манометрів
Ремонт манометрів здійснюється протягом 10 робочих днів в залежності від складності та об'єму приладів. Всі відремонтовані прилади будуть відповідати вимогам технічних регламентів та закону "Про метрологію та метрологічну діяльність".
6
Відправка
Відремонтовані прилади відправляємо "Новою Поштою" або можете забрати самостійно з виробництва в селі Старі Петрівці.
Наші контакти
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Ми дуже любимо спілкуватися з нашими клієнтами.
sales@alfapribor.com
с. Старі Петрівці, вул. Дубровська, 27